16MH733MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
16MH733MEFCTZ6.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MH733MEFCTZ6.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16MH733MEFCTZ6.3X7.pdf2.16MH733MEFCTZ6.3X7.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MH733MEFCTZ6.3X7
Číslo dielu 16MH733MEFCTZ6.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1189297 pcs Dátový hárok 1.16MH733MEFCTZ6.3X7.pdf2.16MH733MEFCTZ6.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria MH7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF