16MH510MT54X5
RubyconRubycon
16MH510MT54X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16MH510MT54X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
listoch: 1.16MH510MT54X5.pdf2.16MH510MT54X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16MH510MT54X5
Číslo dielu 16MH510MT54X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1273724 pcs Dátový hárok 1.16MH510MT54X5.pdf2.16MH510MT54X5.pdf
tolerancia 10µF Veľkosť pozemnej plochy 0.059" (1.50mm)
Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm) séria MH5
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 16V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov 20mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Výrobné číslo výrobcu 16MH510MT54X5
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) Rozšírený popis 10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
aplikácia 1000 Hrs @ 105°C