16JGV470M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16JGV470M8X10.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
listoch: 1.16JGV470M8X10.5.pdf2.16JGV470M8X10.5.pdf3.16JGV470M8X10.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 16JGV470M8X10.5
Číslo dielu 16JGV470M8X10.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria JGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 384mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF