160YXF22MEFC10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160YXF22MEFC10X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160YXF22MEFC10X20.pdf2.160YXF22MEFC10X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 160YXF22MEFC10X20
Číslo dielu 160YXF22MEFC10X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 248817 pcs Dátový hárok 1.160YXF22MEFC10X20.pdf2.160YXF22MEFC10X20.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXF hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 22µF