160YK22MT810X16
RubyconRubycon
160YK22MT810X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160YK22MT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160YK22MT810X16.pdf2.160YK22MT810X16.pdf
  • správa
Špecifikácie 160YK22MT810X16
Číslo dielu 160YK22MT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5568 pcs Dátový hárok 1.160YK22MT810X16.pdf2.160YK22MT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YK Ripple Current @ nízkej frekvencie 133mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 199.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose