160TXW150MEFC10X40
RubyconRubycon
160TXW150MEFC10X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160TXW150MEFC10X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160TXW150MEFC10X40.pdf2.160TXW150MEFC10X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 160TXW150MEFC10X40
Číslo dielu 160TXW150MEFC10X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 82759 pcs Dátový hárok 1.160TXW150MEFC10X40.pdf2.160TXW150MEFC10X40.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria TXW Ripple Current @ nízkej frekvencie 670mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 938mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1095
160TXW150MEFCEFR10X40
Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.673" (42.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 150µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitné 150µF aplikácia General Purpose