160RX3025K10X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160RX3025K10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 25UF 10% 160V RADIAL
listoch: 1.160RX3025K10X16.pdf2.160RX3025K10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 160RX3025K10X16
Číslo dielu 160RX3025K10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 25UF 10% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 248355 pcs Dátový hárok 1.160RX3025K10X16.pdf2.160RX3025K10X16.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria RX30 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 25µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapacitné 25µF