160PX33MEFC10X16
RubyconRubycon
160PX33MEFC10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160PX33MEFC10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160PX33MEFC10X16.pdf2.160PX33MEFC10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 160PX33MEFC10X16
Číslo dielu 160PX33MEFC10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 303998 pcs Dátový hárok 1.160PX33MEFC10X16.pdf2.160PX33MEFC10X16.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 187.5mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1092
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose