160BXC33MEFCT810X20
RubyconRubycon
160BXC33MEFCT810X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 160BXC33MEFCT810X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
listoch: 1.160BXC33MEFCT810X20.pdf2.160BXC33MEFCT810X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 160BXC33MEFCT810X20
Číslo dielu 160BXC33MEFCT810X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 282158 pcs Dátový hárok 1.160BXC33MEFCT810X20.pdf2.160BXC33MEFCT810X20.pdf
Napätie - hodnotené 160V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria BXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 650mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF