10ZLH1500M8X20
RubyconRubycon
10ZLH1500M8X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLH1500M8X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLH1500M8X20.pdf2.10ZLH1500M8X20.pdf
  • správa
Špecifikácie 10ZLH1500M8X20
Číslo dielu 10ZLH1500M8X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5025 pcs Dátový hárok 1.10ZLH1500M8X20.pdf2.10ZLH1500M8X20.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1073
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 29 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1500µF aplikácia General Purpose