10ZLG1000MEFCT810X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZLG1000MEFCT810X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZLG1000MEFCT810X16.pdf2.10ZLG1000MEFCT810X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZLG1000MEFCT810X16
Číslo dielu 10ZLG1000MEFCT810X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 261930 pcs Dátový hárok 1.10ZLG1000MEFCT810X16.pdf2.10ZLG1000MEFCT810X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLG Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.092A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 20 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose