10ZL3900MEFCGC16X20
RubyconRubycon
10ZL3900MEFCGC16X20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10ZL3900MEFCGC16X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10ZL3900MEFCGC16X20.pdf2.10ZL3900MEFCGC16X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 10ZL3900MEFCGC16X20
Číslo dielu 10ZL3900MEFCGC16X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 110864 pcs Dátový hárok 1.10ZL3900MEFCGC16X20.pdf2.10ZL3900MEFCGC16X20.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.198A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 18 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3900µF aplikácia General Purpose