10YXG680MEFC8X16
RubyconRubycon
10YXG680MEFC8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXG680MEFC8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXG680MEFC8X16.pdf2.10YXG680MEFC8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXG680MEFC8X16
Číslo dielu 10YXG680MEFC8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 450018 pcs Dátový hárok 1.10YXG680MEFC8X16.pdf2.10YXG680MEFC8X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 462mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 87 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitné 680µF