10YXG4700MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXG4700MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.10YXG4700MEFC16X25.pdf2.10YXG4700MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXG4700MEFC16X25
Číslo dielu 10YXG4700MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 102731 pcs Dátový hárok 1.10YXG4700MEFC16X25.pdf2.10YXG4700MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXG hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 4700µF aplikácia General Purpose