10YXG3300MEFCT810X28
RubyconRubycon
10YXG3300MEFCT810X28 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXG3300MEFCT810X28
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXG3300MEFCT810X28.pdf2.10YXG3300MEFCT810X28.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXG3300MEFCT810X28
Číslo dielu 10YXG3300MEFCT810X28 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 199647 pcs Dátový hárok 1.10YXG3300MEFCT810X28.pdf2.10YXG3300MEFCT810X28.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria YXG hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 3300µF