10YXF68MEFC5X11
RubyconRubycon
10YXF68MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXF68MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXF68MEFC5X11.pdf2.10YXF68MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXF68MEFC5X11
Číslo dielu 10YXF68MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1236532 pcs Dátový hárok 1.10YXF68MEFC5X11.pdf2.10YXF68MEFC5X11.pdf
tolerancia 68µF Veľkosť pozemnej plochy 0.079" (2.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria YXF
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 10V Balík / puzdro -
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorov -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Výrobné číslo výrobcu 10YXF68MEFC5X11
Životnosť @ Temp. - impedancia -
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšírený popis 68µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20% popis CAP ALUM 68UF 20% 10V RADIAL
aplikácia 4000 Hrs @ 105°C