10YXF2200MEFCGC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10YXF2200MEFCGC16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10YXF2200MEFCGC16X16.pdf2.10YXF2200MEFCGC16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 10YXF2200MEFCGC16X16
Číslo dielu 10YXF2200MEFCGC16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146995 pcs Dátový hárok 1.10YXF2200MEFCGC16X16.pdf2.10YXF2200MEFCGC16X16.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXF hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 2200µF