10TZV33M4X6.1
RubyconRubycon
10TZV33M4X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10TZV33M4X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
listoch: 1.10TZV33M4X6.1.pdf2.10TZV33M4X6.1.pdf3.10TZV33M4X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10TZV33M4X6.1
Číslo dielu 10TZV33M4X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 517592 pcs Dátový hárok 1.10TZV33M4X6.1.pdf2.10TZV33M4X6.1.pdf3.10TZV33M4X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
séria TZV Ripple Current @ nízkej frekvencie 28.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 100kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 10TZV33M4X61
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 1.35 Ohms
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF