10SKV33M5X5.5
RubyconRubycon
10SKV33M5X5.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10SKV33M5X5.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
listoch: 1.10SKV33M5X5.5.pdf2.10SKV33M5X5.5.pdf3.10SKV33M5X5.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10SKV33M5X5.5
Číslo dielu 10SKV33M5X5.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 359460 pcs Dátový hárok 1.10SKV33M5X5.5.pdf2.10SKV33M5X5.5.pdf3.10SKV33M5X5.5.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SKV Ripple Current @ nízkej frekvencie 34mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-3066-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF