10SGV33M5X6.1
RubyconRubycon
10SGV33M5X6.1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10SGV33M5X6.1
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
listoch: 1.10SGV33M5X6.1.pdf2.10SGV33M5X6.1.pdf3.10SGV33M5X6.1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10SGV33M5X6.1
Číslo dielu 10SGV33M5X6.1 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 426458 pcs Dátový hárok 1.10SGV33M5X6.1.pdf2.10SGV33M5X6.1.pdf3.10SGV33M5X6.1.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria SGV Ripple Current @ nízkej frekvencie 43mA @ 120Hz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro Radial, Can - SMD
Ostatné mená 1189-2394-1 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF