10SEV220M8X6.5
RubyconRubycon
10SEV220M8X6.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10SEV220M8X6.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
listoch: 1.10SEV220M8X6.5.pdf2.10SEV220M8X6.5.pdf3.10SEV220M8X6.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie 10SEV220M8X6.5
Číslo dielu 10SEV220M8X6.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria SEV Ripple Current @ nízkej frekvencie 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 228mA @ 10kHz hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Original-Reel®
Balík / puzdro Radial, Can - SMD Ostatné mená 1189-2389-6
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitné 220µF aplikácia Automotive