10PX10000MEFC16X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10PX10000MEFC16X25
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.10PX10000MEFC16X25.pdf2.10PX10000MEFC16X25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 10PX10000MEFC16X25
Číslo dielu 10PX10000MEFC16X25 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75964 pcs Dátový hárok 1.10PX10000MEFC16X25.pdf2.10PX10000MEFC16X25.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.95A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.2423A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 33 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 10000µF aplikácia General Purpose