10MXC15000MEFC20X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10MXC15000MEFC20X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP
listoch: 1.10MXC15000MEFC20X40.pdf2.10MXC15000MEFC20X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 10MXC15000MEFC20X40
Číslo dielu 10MXC15000MEFC20X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 15000UF 20% 10V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 19474 pcs Dátový hárok 1.10MXC15000MEFC20X40.pdf2.10MXC15000MEFC20X40.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.787" Dia (20.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 2.27A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.6105A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 15000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 15000µF