10MS7220MEFCT56.3X7
RubyconRubycon
10MS7220MEFCT56.3X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10MS7220MEFCT56.3X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10MS7220MEFCT56.3X7.pdf2.10MS7220MEFCT56.3X7.pdf
  • správa
Špecifikácie 10MS7220MEFCT56.3X7
Číslo dielu 10MS7220MEFCT56.3X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1116338 pcs Dátový hárok 1.10MS7220MEFCT56.3X7.pdf2.10MS7220MEFCT56.3X7.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria MS7 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapacitné 220µF