10MH733MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
10MH733MEFCTZ5X7 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10MH733MEFCTZ5X7
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10MH733MEFCTZ5X7.pdf2.10MH733MEFCTZ5X7.pdf
  • správa
Špecifikácie 10MH733MEFCTZ5X7
Číslo dielu 10MH733MEFCTZ5X7 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1313455 pcs Dátový hárok 1.10MH733MEFCTZ5X7.pdf2.10MH733MEFCTZ5X7.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria MH7 Ripple Current @ nízkej frekvencie 47mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose