10MH5100MTZ6.3X5
RubyconRubycon
10MH5100MTZ6.3X5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10MH5100MTZ6.3X5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
listoch: 1.10MH5100MTZ6.3X5.pdf2.10MH5100MTZ6.3X5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 10MH5100MTZ6.3X5
Číslo dielu 10MH5100MTZ6.3X5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 952213 pcs Dátový hárok 1.10MH5100MTZ6.3X5.pdf2.10MH5100MTZ6.3X5.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria MH5 Ripple Current @ nízkej frekvencie 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 74.4mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 25 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.256" (6.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 100µF