100ZLJ82M10X16
RubyconRubycon
100ZLJ82M10X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLJ82M10X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLJ82M10X16.pdf2.100ZLJ82M10X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLJ82M10X16
Číslo dielu 100ZLJ82M10X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 320442 pcs Dátový hárok 1.100ZLJ82M10X16.pdf2.100ZLJ82M10X16.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria ZLJ Ripple Current @ nízkej frekvencie 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.04A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 1189-1049
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 110 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF