100ZLH680MEFC16X40
RubyconRubycon
100ZLH680MEFC16X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLH680MEFC16X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLH680MEFC16X40.pdf2.100ZLH680MEFC16X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLH680MEFC16X40
Číslo dielu 100ZLH680MEFC16X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84013 pcs Dátový hárok 1.100ZLH680MEFC16X40.pdf2.100ZLH680MEFC16X40.pdf
tolerancia 680µF Veľkosť pozemnej plochy 0.295" (7.50mm)
Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm) séria ZLH
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
Zvlnenie prúdu Polar polarizácia Radial, Can
Pitch - Konektor 100V Balík / puzdro -
Ostatné mená 100ZLH680MEFC16X40-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Počet kondenzátorov 1.573A Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výrobné číslo výrobcu 100ZLH680MEFC16X40 Životnosť @ Temp. -
impedancia 27 mOhm Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
Rozšírený popis 680µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL aplikácia 10000 Hrs @ 105°C