100ZLH33MEFC8X11.5
RubyconRubycon
100ZLH33MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLH33MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLH33MEFC8X11.5.pdf2.100ZLH33MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLH33MEFC8X11.5
Číslo dielu 100ZLH33MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 396607 pcs Dátový hárok 1.100ZLH33MEFC8X11.5.pdf2.100ZLH33MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria ZLH Ripple Current @ nízkej frekvencie 194.04mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 462mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 100ZLH33MEFC8X11.5-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks
Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 360 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C kapacitné 33µF