100ZLH1000MEFCGC18X40
RubyconRubycon
100ZLH1000MEFCGC18X40 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZLH1000MEFCGC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf2.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZLH1000MEFCGC18X40
Číslo dielu 100ZLH1000MEFCGC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38761 pcs Dátový hárok 1.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf2.100ZLH1000MEFCGC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZLH hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. -
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can kapacitné 1000µF