100ZL560MEFCGC18X35.5
RubyconRubycon
100ZL560MEFCGC18X35.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ZL560MEFCGC18X35.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100ZL560MEFCGC18X35.5.pdf2.100ZL560MEFCGC18X35.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100ZL560MEFCGC18X35.5
Číslo dielu 100ZL560MEFCGC18X35.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 560UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 61338 pcs Dátový hárok 1.100ZL560MEFCGC18X35.5.pdf2.100ZL560MEFCGC18X35.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria ZL Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.133A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.06A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 31 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 560µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose