100YXH820MEFCGC18X40
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXH820MEFCGC18X40
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXH820MEFCGC18X40.pdf2.100YXH820MEFCGC18X40.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXH820MEFCGC18X40
Číslo dielu 100YXH820MEFCGC18X40 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 820UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38977 pcs Dátový hárok 1.100YXH820MEFCGC18X40.pdf2.100YXH820MEFCGC18X40.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.482A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 320 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 820µF aplikácia General Purpose