100YXH56MEFCT78X20
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXH56MEFCT78X20
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXH56MEFCT78X20.pdf2.100YXH56MEFCT78X20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXH56MEFCT78X20
Číslo dielu 100YXH56MEFCT78X20 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324617 pcs Dátový hárok 1.100YXH56MEFCT78X20.pdf2.100YXH56MEFCT78X20.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 204mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 408mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 260 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 56µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitné 56µF aplikácia General Purpose