100YXH39MEFC8X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXH39MEFC8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
listoch: 1.100YXH39MEFC8X16.pdf2.100YXH39MEFC8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXH39MEFC8X16
Číslo dielu 100YXH39MEFC8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 346853 pcs Dátový hárok 1.100YXH39MEFC8X16.pdf2.100YXH39MEFC8X16.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 167.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 335mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
kapacitné 39µF aplikácia General Purpose