100YXH150MEFCGC16X16
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXH150MEFCGC16X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXH150MEFCGC16X16.pdf2.100YXH150MEFCGC16X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
600 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXH150MEFCGC16X16
Číslo dielu 100YXH150MEFCGC16X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 103007 pcs Dátový hárok 1.100YXH150MEFCGC16X16.pdf2.100YXH150MEFCGC16X16.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria YXH Ripple Current @ nízkej frekvencie 447.5mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 110 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 150µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 150µF