100YXG39MEFCTA8X16
RubyconRubycon
100YXG39MEFCTA8X16 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXG39MEFCTA8X16
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXG39MEFCTA8X16.pdf2.100YXG39MEFCTA8X16.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXG39MEFCTA8X16
Číslo dielu 100YXG39MEFCTA8X16 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 361647 pcs Dátový hárok 1.100YXG39MEFCTA8X16.pdf2.100YXG39MEFCTA8X16.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 45 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 39µF aplikácia General Purpose