100YXG27MEFC8X11.5
RubyconRubycon
100YXG27MEFC8X11.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXG27MEFC8X11.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXG27MEFC8X11.5.pdf2.100YXG27MEFC8X11.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXG27MEFC8X11.5
Číslo dielu 100YXG27MEFC8X11.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 496725 pcs Dátový hárok 1.100YXG27MEFC8X11.5.pdf2.100YXG27MEFC8X11.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria YXG Ripple Current @ nízkej frekvencie 97.44mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Životnosť @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 630 mOhms Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitné 27µF aplikácia General Purpose