100YXF1MEFC5X11
RubyconRubycon
100YXF1MEFC5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100YXF1MEFC5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100YXF1MEFC5X11.pdf2.100YXF1MEFC5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100YXF1MEFC5X11
Číslo dielu 100YXF1MEFC5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1101295 pcs Dátový hárok 1.100YXF1MEFC5X11.pdf2.100YXF1MEFC5X11.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria YXF Ripple Current @ nízkej frekvencie 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 4.5 Ohms Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1µF aplikácia General Purpose