100ST153M3216
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100ST153M3216
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC 1206
  • správa
Špecifikácie 100ST153M3216
Číslo dielu 100ST153M3216 Výrobca Rubycon
popis CAP FILM 0.015UF 20% 100VDC 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 67328 pcs Dátový hárok
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC -
tolerancia ±20% ukončenie Solder Pads
Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) séria PMLCAP®, ST
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená 100ST0.015M3216X
100ST0.015M3216X-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.047" (1.20mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Acrylic, Metallized
Detailný popis 0.015µF Film Capacitor 100V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapacitné 0.015µF