100PX680MEFC16X31.5
RubyconRubycon
100PX680MEFC16X31.5 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100PX680MEFC16X31.5
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100PX680MEFC16X31.5.pdf2.100PX680MEFC16X31.5.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie 100PX680MEFC16X31.5
Číslo dielu 100PX680MEFC16X31.5 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 100276 pcs Dátový hárok 1.100PX680MEFC16X31.5.pdf2.100PX680MEFC16X31.5.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.08A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená 100PX680MEFC16X315
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 680µF aplikácia General Purpose