100PX3R3MEFCTA5X11
RubyconRubycon
100PX3R3MEFCTA5X11 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100PX3R3MEFCTA5X11
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
listoch: 1.100PX3R3MEFCTA5X11.pdf2.100PX3R3MEFCTA5X11.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie 100PX3R3MEFCTA5X11
Číslo dielu 100PX3R3MEFCTA5X11 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1036626 pcs Dátový hárok 1.100PX3R3MEFCTA5X11.pdf2.100PX3R3MEFCTA5X11.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria PX Ripple Current @ nízkej frekvencie 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial, Can Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapacitné 3.3µF