100MXC3900MEFCSN30X50
RubyconRubycon
100MXC3900MEFCSN30X50 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100MXC3900MEFCSN30X50
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf2.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie 100MXC3900MEFCSN30X50
Číslo dielu 100MXC3900MEFCSN30X50 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 16904 pcs Dátový hárok 1.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf2.100MXC3900MEFCSN30X50.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.181" Dia (30.00mm)
séria MXC Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2205A @ 10kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 3900µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitné 3900µF