100MXC1000MEFCSN25X30
RubyconRubycon
100MXC1000MEFCSN25X30 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 100MXC1000MEFCSN25X30
Výrobca / Značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
listoch: 1.100MXC1000MEFCSN25X30.pdf2.100MXC1000MEFCSN25X30.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
200 pcs
  • správa
Špecifikácie 100MXC1000MEFCSN25X30
Číslo dielu 100MXC1000MEFCSN25X30 Výrobca Rubycon
popis CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 45645 pcs Dátový hárok 1.100MXC1000MEFCSN25X30.pdf2.100MXC1000MEFCSN25X30.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.984" Dia (25.00mm)
séria MXC hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In Ostatné mená 1189-2758
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 46 Weeks
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitné 1000µF aplikácia General Purpose