PCU11000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
PCU11000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCU11000
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V
listoch: PCU11000.pdf
  • správa
Špecifikácie PCU11000
Číslo dielu PCU11000 Výrobca Red Lion Controls
popis CONTROL PROC ANALOG OUT 115/230V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4683 pcs Dátový hárok PCU11000.pdf
závažia 1.3 lbs (589.7g) Napätie - Napájanie 115/230VAC
typ Process Controller Stýl ukončenia Screw Terminal
séria PCU Rozmery výrezu panelu Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu Analog (2), Option Cards Available Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C
Počet znakov na riadok 4, 4 Typ montáže Panel Mount
Vstupný rozsah 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Ochrana proti vniknutiu IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Vlastnosti - Typ zobrazenia LED - Dual Color Characters
Zobrazenie znakov - Výška 0.401" (10.20mm), 0.299" (7.60mm) Detailný popis Process Controller 115/230VAC Panel Mount