IMP23160
Red Lion ControlsRed Lion Controls
IMP23160 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IMP23160
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT
listoch: IMP23160.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 162 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 162 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie IMP23160
Číslo dielu IMP23160 Výrobca Red Lion Controls
popis PROCESS METER 0-50MA LED PNL MT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162 pcs Dátový hárok IMP23160.pdf
závažia 1.2 lbs (544.3g) Napätie - Napájanie 115VAC, 230VAC
typ Process Meter Stýl ukončenia Screw Terminal
séria Apollo Rozmery výrezu panelu Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Typ výstupu - Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C
Počet znakov na riadok 6 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozsah merania 0 ~ 50mA
Vlastnosti Excitation Supply Typ zobrazenia LED - Red Characters
Zobrazenie znakov - Výška 0.560" (14.20mm) Detailný popis Process Meter LED - Red Characters Display Panel Mount