DLCD1001
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DLCD1001
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V
listoch: DLCD1001.pdf
  • správa
Špecifikácie DLCD1001
Číslo dielu DLCD1001 Výrobca Red Lion Controls
popis CONTROL TEMP/PROCESS 24V 18-36V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5835 pcs Dátový hárok DLCD1001.pdf
závažia 0.657 lb (298.01g) Napätie - Napájanie 24VAC, 18 ~ 36VDC
séria DLCD Rozmery výrezu panelu -
Typ výstupu Analog (3), Solid State (2) Prevádzková teplota -20°C ~ 65°C
Počet znakov na riadok - Typ montáže DIN Rail
Vstupný rozsah -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, -5 ~ 56mV Ochrana proti vniknutiu -
Vlastnosti Excitation Supply Typ zobrazenia -
Zobrazenie znakov - Výška - Detailný popis Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, R, S, T) 24VAC, 18 ~ 36VDC DIN Rail