500-UTA89
Red Lion ControlsRed Lion Controls
Red Lion Controls
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 500-UTA89
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu NETWORKING DIN RAIL CLIP 500 SER
listoch: 500-UTA89.pdf
  • správa
Špecifikácie 500-UTA89
Číslo dielu 500-UTA89 Výrobca Red Lion Controls
popis NETWORKING DIN RAIL CLIP 500 SER Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2811 pcs Dátový hárok 500-UTA89.pdf
séria - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pre použitie s / Súvisiace produkty 508FX2 Switches Typ príslušenstva DIN Rail Clip
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
5000
výrobcovia: Ohmite
popis: RHEOSTAT DIAL D94000
Skladom: 5397 pcs
Stiahnuť ▼: 5000.pdf
RFQ
výrobcovia: Amphenol SV Microwave
popis: SMPS FEMALE BULLET REMOVAL TOOL
Skladom: 395 pcs
Stiahnuť ▼: 500-38-004.pdf
RFQ
popis: 3MM BULLET REMOVAL TOOL
Skladom: 403 pcs
výrobcovia: Coto Technology
popis: RELAY REED HV SPST CUSTOM
Skladom: 2923 pcs
Stiahnuť ▼:
popis: SMPS FEMALE REMOVAL TOOL
50000
výrobcovia: Makeblock
popis: AIR PUMP MOTOR - DC 12V/370-02PM
500-UTA89
500-UTA89
výrobcovia: B+B SmartWorx, Inc.
popis: OPTIONAL METAL DIN RAIL CLIP FOR
Stiahnuť ▼:
výrobcovia: Coto Technology
popis: RELAY REED CONMED REV K
výrobcovia: APEM Inc.
popis: SWITCH JOYSTICK CONICAL 50MA 24V
popis: SMPS FEMALE CABLE REMOVAL TOOL
výrobcovia: Apex Tool Group
popis: PREFILTER BAGS (5 PCS)
Skladom: 817 pcs
výrobcovia: Keystone Electronics Corp.
popis: TEST POINT PC MINI .040"D RED
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety