308FX2-ST
Red Lion ControlsRed Lion Controls
308FX2-ST Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 308FX2-ST
Výrobca / Značka: Red Lion Controls
Popis produktu NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT
listoch: 308FX2-ST.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 211 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 308FX2-ST
Číslo dielu 308FX2-ST Výrobca Red Lion Controls
popis NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 211 pcs Dátový hárok 308FX2-ST.pdf
Napätie - vstup 10 ~ 30VDC typ Switch - Unmanaged
séria N-TRON® Typ SFP / XFP -
Porty SFP / XFP - Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet portov 8 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 2 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Typ vlákna 100BASE-FX (Multimode) Vláknové porty 2
Typ medi 10/100 Medené porty 6
Typ konektora RJ45, ST konfigurácia Fixed
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
308FX2-N-ST
308FX2-N-ST
výrobcovia: Red Lion Controls
popis: NETWORK SWITCH-ADVANCED 8 PORT
Skladom: 154 pcs
Stiahnuť ▼: 308FX2-N-ST.pdf
RFQ
308FXE2-N-SC-15
308FXE2-N-SC-15
výrobcovia: Red Lion Controls
Skladom: 141 pcs
Stiahnuť ▼: 308FXE2-N-SC-15.pdf
RFQ
308A
308A
výrobcovia: B&K Precision
popis: INSULATION CONTINUITY METER DGTL
Skladom: 344 pcs
Stiahnuť ▼: 308A.pdf