UMV-3450-R16-G
RFMDRFMD
RFMD
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: UMV-3450-R16-G
Výrobca / Značka: RFMD
Popis produktu VCO 3450MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM
listoch: UMV-3450-R16-G.pdf
  • správa
Špecifikácie UMV-3450-R16-G
Číslo dielu UMV-3450-R16-G Výrobca RFMD
popis VCO 3450MHZ 0.5-4.5V 12.7X12.7MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4947 pcs Dátový hárok UMV-3450-R16-G.pdf
Napätie - Napájanie 5V Ladiace napätie (VDC) 0.5V ~ 4.5V
Veľkosť / rozmer 0.50" x 0.50" (12.7mm x 12.7mm) séria UMV
Pushing (MHz / V) 45 Výkon (dBm) -
Typ fázového šumu (dBc / Hz) -104 obal Tray
Balík / puzdro 16-QFN, Variant Prevádzková teplota -
Icc Max 25mA (Typ) výška 0.180" (4.57mm)
Frekvenčný rozsah 3400MHz ~ 3500MHz Frekvencia - Centrum 3450MHz
Detailný popis 3450MHz Center Frequency 0.5V ~ 4.5V Voltage Controlled Oscillator dBm -15 2nd Harmonic, Typ (dBc) 2. Harmonické, Typ (dBc) -15