SMARTALPHA-868
RF SolutionsRF Solutions
SMARTALPHA-868 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SMARTALPHA-868
Výrobca / Značka: RF Solutions
Popis produktu RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
listoch: SMARTALPHA-868.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie SMARTALPHA-868
Číslo dielu SMARTALPHA-868 Výrobca RF Solutions
popis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5240 pcs Dátový hárok SMARTALPHA-868.pdf
Napätie - Napájanie 3.3V Použitá IC / Časť -
séria - Sériové rozhrania -
citlivosť -110dBm RF Rodina / Štandard General ISM < 1GHz
Protokol - Výkon - Výstup 0dBm
obal Bulk Balík / puzdro 16-DIP Module
Ostatné mená SMARTALPHA-868F
SMARTALPHA-868F-ND
SMARTALPHA868
Prevádzková teplota -20°C ~ 80°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
modulácia GFSK Veľkosť pamäte -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia 868MHz Rýchlosť prenosu dát 86.2kbps
Aktuálny - vysielanie 24mA Aktuálny - príjem 13mA